Atribuită Cumpărare directă

COLORANTI - Gram, Biogram 4, kit de colorare, Kit de colorare Gram, 5x250ml, Biogram 4, kit contine: 250ml Lugol + 250ml Violet Crystal + 2x250ml decolorant Gram + 1x250ml Safranin, set 3 flacoane x 500ml

Număr anunț
DA25274280
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
Cod CPV
24200000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104,07 RON
Valoare atribuită
104,07 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104,07 RON

din 104,07 RON estimat