Atribuită
Cumpărare directă
Cod articol Denumire produs UV Cantitate Pret buc/fara tva 92091677 JACOBS KRONUNG CAFEA MACINATA 500G 1 3 15.59 19525740 MOMENTIS ZAHAR 200X5G P. 1 1 7.01 46758199 GREIN.PALETI.CAFEA 100BU/PUNG. 1 3 4.66 46924783 BORSEC APA CARBO. 0,5PET 12 21 1.53 10695062 COCA COLA 0,5PET 12 13 2.56 10706554 FANTA ORANGE 0,5PET 12 13 2.56 73190761 BORSEC APA NECARBO.0,5PET 12 21 1.53 63283188 PEPSI COLA BAUTURA RACORITOARE CARBO 0,5PET 12 13 2.38 40026692 ZIZIN APA NECARBO. 5,0PET 2 3 3.90
- Număr anunț
- DA25280322
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI CORNETU (CUI 4364470)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.032,28 RON
- Valoare atribuită
- 2.032,28 RON
- Data publicării
- 13.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.