Atribuită Cumpărare directă

Antiseptic pentru dezinfectia igienica si chirurgicala a mainilor si a pielii prin frecare. Spectru de actiune : bactericid, fungicid, micobactericid si virucid Utilizare: dezinfectia igienica : 4 ml timp de 30 de secunde dezinfectia chirurgicala : 2 x 5 ml timp de 2 x 1.5 minute Produs avizat de Ministerul Sanatatii.

Număr anunț
DA25276664
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331058)
Furnizor / câștigător
BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI 11324711)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.632 RON
Valoare atribuită
1.632 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.632 RON

din 1.632 RON estimat