Atribuită Cumpărare directă

Trunchi cablu pentru monitor functii vitale RADICAL 7 / BITMOS, Senzor SpO2 pedriatic / neonatologie

Număr anunț
DA25269265
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
33124130-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.850 RON
Valoare atribuită
20.850 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.850 RON

din 20.850 RON estimat