Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare diverse materiale

Număr anunț
DA25281417
Autoritate contractantă
ORASUL PECICA (CUI 3519550)
Furnizor / câștigător
RODSPECTRA SRL (CUI 15751898)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,46 RON
Valoare atribuită
226,46 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,46 RON

din 226,46 RON estimat