Atribuită Cumpărare directă

Ionizator apa

Număr anunț
DA25270097
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "SALA POLIVALENTA (CUI 2836160)
Furnizor / câștigător
KANGEN CENTER ROMANIA SRL (CUI 33307347)
Cod CPV
42912310-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.700 RON
Valoare atribuită
35.700 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.700 RON

din 35.700 RON estimat