Atribuită
Cumpărare directă
UPS Inform by Legrand Guardian LCD 800VA/480W Line interactive, Single-phase, Protection R711/R745, LCD / 1 buton, 3 LED, Pseudo-sinusoidal, Battery 1 x 12 V, 9 Ah, 4.7 Kg, USB, IN 1x C13, OUT 1xC13 & 1xSHK 1buc., UPS Legrand KEOR SP Tower 1500VA/900W Line interactive, AVR, Simulated sinewave, Single-phase, 2 buttons, LED bar, management USB, OUT 6xIEC, backup time up to 10 min, 10.5kg, battery 2pcs 12V 9Ah-1buc.
- Număr anunț
- DA25288048
- Autoritate contractantă
- COMUNA MARTINESTI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4521362)
- Furnizor / câștigător
- AZERTY ZONE S.R.L. (CUI 35793332)
- Cod CPV
- 31682530-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.175 RON
- Valoare atribuită
- 1.175 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.