Atribuită
Cumpărare directă
Teava cupru semidur buc 1 114 Pamant pt plante, 50 l buc 2 35 Fiersatrau universal buc 1 81 Danke int 8.5 l buc 2 98 Baterie buc Fitness buc 3 319 Baterie new neon buc 4 138 Robinet coltar buc 6 32 Pasta decapanta buc 1 79 Aliaj lipire buc 1 39 Robinet fluture buc 6 34 Teu130 FFF buc 4 14 Niplu alama buc 4 7 Mufa int-int 15 buc 4 1.4 Teu egal int buc 1 29 Cot int ext 15 buc 2 14 Adaptor int-int pun 1 49 Surub pt pal/lemn buc 1229 1.1
- Număr anunț
- DA25283400
- Autoritate contractantă
- Gradinita de Copii Nr.236 (CUI 4340218)
- Furnizor / câștigător
- NISI CONCEPT SRL (CUI 28076467)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.387,81 RON
- Valoare atribuită
- 3.387,81 RON
- Data publicării
- 14.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.