Atribuită Cumpărare directă

1 KR3K02 Indigo albastru 500 H pentru scris de mana A4 100coli/top , Kores top 18 19,61

Număr anunț
DA25293834
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dobrogea" al judetului Constanta (CUI 4300558)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352,98 RON
Valoare atribuită
352,98 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352,98 RON

din 352,98 RON estimat