Atribuită
Cumpărare directă
SE VOR EXECUTA LUCRARI DE REPARATII LA SALA CAZANE UNDE SE VOR UTILIZA: -TEAVA CU 28 -COT CU 28X90II -COT CU 28X90IE -MUFA CU 28 -POMPA DAB EVOPLUS 110/180XM -ROBINET CU OLANDEZ 1" -ADAPTOR CU 28X1"FI -ADAPTOR CU 28X1"FE SE VOR EXECUTA LUCRARI DE REPARATII, MODIFICARI SI MONTAJ ROBINETI TERMOSTATATI UNDE SE VOR UTILIZA: -TEU CU 22-15-22 -CAPAC CU 22 -REDUCTIE CU 22-15 -TEAVA CU 15 -MUFA CU 15 -COT CU 15X90II -COT CU 15X90IE -COT CU 22/90II -CAPAC CU 15 -TEAVA CU 22 -ROBINETI TERMOSTATICI RBM -ROBINETI TUR RBM -COT CU 22/90IE -MUFA CU 22 -COSITOR -PASTA DECAPANTA -PASLA -DISC FLEX 125 -BUTELIE GAZ MARE -SFOARA DE ETANSARE LOCTITE 55 -AERISITOARE MANUALE 1/2 -CALT, PASTA VERDE PRETUL INCLUDE SI: -MANOPERA REPARATII/ORA -TRANSPORT -PROBE SI REGLAJE/ORA -MANOPERA MONTAJ ROBINETI/ORA
- Număr anunț
- DA25293584
- Autoritate contractantă
- COMUNA FELDIOARA (PRIMARIA COMUNEI FELDIOARA) (CUI 4728326)
- Furnizor / câștigător
- MOTO INSTAL SRL (CUI 10570157)
- Cod CPV
- 50720000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.836 RON
- Valoare atribuită
- 5.836 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.