Atribuită
Cumpărare directă
SUPORT PROS.HARTIE BLAT 4415 1BUC X 16.8067 PROSOP OTI MONOROLA 100M 5BUC X 8.3193 MONOROLA ALINE 600GR 5BUC X 9.1597 COS GUNOI CU PEDALA 18L SK 1BUC X 31.8487 ALCOOL SANITAR VORONA 500ML(12) 3BUC X 4.1176 DEGRESANT UNIVERSAL SGRASSATORE 625ML 2BUC X 10.0
- Număr anunț
- DA25291753
- Autoritate contractantă
- Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,41 RON
- Valoare atribuită
- 168,41 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.