Atribuită Cumpărare directă

Servicii de certificare a managementului forestier FSC conform oferta pentru fondul forestier administrat de RPLP MAIERUS RA. Se va incheia un contract cu valabilitate de 1 an cu posibilitate de prelungire.

Număr anunț
DA25293031
Autoritate contractantă
REGIA PUBLICA LOCALA A PADURILOR MAIERUS R.A. (CUI 30350806)
Furnizor / câștigător
NEPCon F.M.B.A. (CUI 18044633)
Cod CPV
79132000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.407,89 RON
Valoare atribuită
35.407,89 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.407,89 RON

din 35.407,89 RON estimat