Atribuită
Cumpărare directă
PACHET 4 ANVELOPE 235/65/17 NOKIAN VARA : Lațimea=235, Înălțimea =65, Diametru Jantă=17 R, Profil= Vară, Indice viteză=W, Indice sarcină=104, Indice consum carburant=minim C, Indice aderență ploaie= A, Indice zgomot= 70 dB, An fabricație=2020, Garanție= 36 luni, si care are pretul cel mai scazut. Facturarea se va face pe bucata.
- Număr anunț
- DA25279199
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- 3 ASI SRL (CUI 14553140)
- Cod CPV
- 34351100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.760 RON
- Valoare atribuită
- 1.760 RON
- Data publicării
- 13.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.