Atribuită Cumpărare directă

Dorim sa achizitiona servicii de dezinfectie interior pentru institutii, lacase de cult de pe raza UAT Sag. Dezinfectia va avea loc in data de 17.03.2020.

Număr anunț
DA25284744
Autoritate contractantă
COMUNA SAG (PRIMARIA SAG) (CUI 2506200)
Furnizor / câștigător
DERATDEZIN VEST S.R.L. (CUI 34394066)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare atribuită
1.050 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050 RON

din 1.050 RON estimat