Atribuită
Cumpărare directă
10 Bromura de potasiu de puritate min. 99,5% 26708.238 250 G 1 VWR Chemicals 78.91 X 5 = 394.6 11 SC-1024-B005 LGC Sodium sulfate Picograde® anhydrous, for residue analysis (ACS), in granular form, 500ml 35896H-500G 500 G 1 Honeywell 225.22 X 5 = 1126.10
- Număr anunț
- DA25287373
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU BIORESURSE ALIMENTARE IBA BUCURESTI (CUI 27285465)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.520,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.520,70 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.