Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine maturi stradale - 3 buc., lopeti - 3 buc., lacate - 5 buc., conf. ofertei nr. 8685/27.02.2020

Număr anunț
DA25321510
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
Furnizor / câștigător
IMBUS COM SRL (CUI 5656058)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,77 RON
Valoare atribuită
228,77 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,77 RON

din 228,77 RON estimat