Atribuită Cumpărare directă

Se foloseste la motoferastrae. / Se foloseste la H-va 562 XP

Număr anunț
DA25320131
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN CALARASI (CUI 15263943)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,93 RON
Valoare atribuită
268,93 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,93 RON

din 268,93 RON estimat