Atribuită Cumpărare directă

Publicare anunt cotidian national Adevarul in data de 20.03.2020 si 23.03.2020. Achizitie conform referat nr.7986/10.03.2020 ( nr.515/09.03.2020). Persoana de contact: Bondoc Anita, tel. 0748579390

Număr anunț
DA25307005
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,40 RON
Valoare atribuită
113,40 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,40 RON

din 113,40 RON estimat