Atribuită
Cumpărare directă
Antiseptic pt. dezinfectia igienica si chirurgicala a mainilor prin frictiune Activ pe: Bacterii - EN 1040, EN 13727 (2013) : 30 sec În conformitate cu EN 13727 (2013) pe BMR/BHR Micobacterii - EN 14348 : 30 sec Levuri si Ciuperci - EN 1275, EN 13624 (2013) : 30 sec Virusi - EN 14476 (2013) sur Poliovirus : 60 sec ; Adenovirus et Norovirus Murin : 30 sec În conformitate cu EN 14476 (2013) pe BVDV (virus model HCV), PRV (virus model HBV), HIV-1, HSV-1, Rotavirus, VRS, Vaccinia virus. : 30 sec Dezinfectia igienica EN 1500 (2013) : Cantitate suficienta pentru a pastra umede mainile pentru 30 sec • Raport SN 16983 29/07/2014 – Laboratoire Hygcen - Prof. Med. H.-P. Werner • Raport 2014-103 29/09/2014 - Laboratoire UKSH (Universitätsklinikum Schleswig-Holstein) - Dr. med. B. Christiansen Dezinfectia chirurgicala pr EN 12791 (2013) : Cantitate suficienta pentru a pastra umede mainile pentru 2 × 45 sec • Raport SN 16669 23/04/2014 – Laboratoire Hygcen - Prof. Med. H.-P. Werner • Raport 25/08/2014 – Laboratoire W.H.U. (Wasser Hygiene Umwelt) - Dr. A. Sorger Toata activitatea antimicrobiana a produsului este inclusa în dosarul ?tiin?ific, disponibil la cerere. Bidon de 1 litru cu pompa dozimetrica VA RUGAM LA FACTURARE PASTRATI DENUMIREA INREGISTRATA IN SEAP Certificat de conformitate, avizat CE, MS. Conform legislatiei in vigoare, documentele sa fie traduse in limba romana. Cumpararea tine loc de comanda
- Număr anunț
- DA25283429
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI 30410916)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.240 RON
- Valoare atribuită
- 3.240 RON
- Data publicării
- 14.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.