Atribuită
Cumpărare directă
Control biochimie urinara, nivel 2 (high), flacon 5 ml (Dialab, Austria): ser lichid de control universal nivel 2 (high) pentru biochimie urinara, sistem deschis. Producator: Dialab Austria. Impachetare: 1 flacon = 5 ml. Marcaj de conformitate CE si certificat de calitate pe lot Control biochimie urinara, nivel 1 (low), flacon 5 ml (Dialab, Austria): Ser lichid de control universal nivel 1 (low) pentru biochimie urinara, sistem deschis. Producator: Dialab
- Număr anunț
- DA25289896
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 521,85 RON
- Valoare atribuită
- 521,85 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.