Atribuită Cumpărare directă

Senzor SpO2 cu adeziv pentru neonat, <3>40 kg, acuratete SpO2 70-100% +/- 2, acuratete SpO2 60-80% +/- 3, pentru monitorizare continuua, steril, de unica folosinta, comanda minima 24buc/cutie

Număr anunț
DA25304813
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
35125100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.480 RON
Valoare atribuită
12.480 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.480 RON

din 12.480 RON estimat