Atribuită Cumpărare directă

Pachet partial conform ADV1130782.Include pozitiile ; 7,13, 19, 20, 22, 64, 72, 76, 93, 99, 101, 104, 105, 107, 109, 123, 126, 134 ( oferta 1691/21.02.2020. )

Număr anunț
DA25294193
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI 32306920)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.599 RON
Valoare atribuită
2.599 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.599 RON

din 2.599 RON estimat