Atribuită Cumpărare directă

lavoar lsd 400 1 x 71.43 dozator sapun lichid 500ml 8 x 12.61 suport hartie igienica 1 x 16.81 dezinfectant haexid 1l 10 x 23.53 dezinfectant sanytol 1l 24 x 17.65 lant metalic ml 2 x 3.36

Număr anunț
DA25315298
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE GUSTI" NEREJU (CUI 22786740)
Furnizor / câștigător
CRINUL ALB SRL (CUI 1441854)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
854,74 RON
Valoare atribuită
854,74 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

854,74 RON

din 854,74 RON estimat