Atribuită
Cumpărare directă
Cleste sertizare mufe UTP RJ45 +TEL RJ11/RJ12 metalic (cleste sertizat, cleste de sertizare) Digitus Cleste de sertizat UTP TEL metalic Digitus (cleste sertizare, cleste de sertizare) Multi modular crimping tool, solid metal PN: C0362432 PN: DN-94004 Garantie 24 de luni Multi modular crimping tool, solid metal Tip unealta Cleste sertizare pentru conectori RJ45 (8P8C) Cleste sertizare pentru conectori RJ12 (6P6C) Cleste sertizare pentru conectori RJ11 (4P4C) Culoare Negru-galben
- Număr anunț
- DA25309035
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30237300-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 76,47 RON
- Valoare atribuită
- 76,47 RON
- Data publicării
- 17.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.