Atribuită
Cumpărare directă
1. HARTIE COPIATOR A4 80G ABSOLUT PAPER 2. CORECTOR BANDA OFFICE POINT 3. BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7 CM - culoare neagra 4. FOLIE A4 DACO CRISTAL 100/SET 5. DOSAR PLASTIC CU SINA NOKI 6. MARKER EVIDENTIATOR SCHNEIDER JOB- diverse culori 7. PLIC C6 AUTOADEZIV (MIC) 8. NOTES ADEZIV (POST-IT) INDEX 8X45X12 SAGETI MILAN 9. SEPARATOR CARTON 100FILE 10. AGRAFE HARTIE 33MM
- Număr anunț
- DA25319150
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- INCRED SRL (CUI 16902395)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 754,34 RON
- Valoare atribuită
- 754,34 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.