Atribuită Cumpărare directă

HARTIE XEROX CARTON COLOR DOSARE PVC DOSARE DE INCOPCIAT DOC CUMULATIV PIXURI PLIC BIBLIORAFT CAIET A4 MAPE CU ELASTIC EVIDENTIATOR CONDICA PREZENTA MINE CREION POST IT INDEX

Număr anunț
DA25320821
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC MECANIC MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843426)
Furnizor / câștigător
ELSTAR GROUP SRL (CUI 1321890)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
832,75 RON
Valoare atribuită
832,75 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

832,75 RON

din 832,75 RON estimat