Atribuită
Cumpărare directă
Memorie laptop 16GB (2x8GB) DDR4 2666MHz CL19 SODIMM, CT2K8G4SFS8266 Crucial PN: 3597305 PN: CT2K8G4SFS8266 garantie - lifetime Producător CRUCIAL Categorie produs Memorie SDR/DDR/DDR2/DDR3/DDR4 Tip memorie SODIMM DDR4 Capacitate memorie 16384 MB Tip memorie • Non-ECC • Unbuffered • Single Rank Latenta (CL) CL19 Mai multe informatii www.crucial.com [LINK] Transport gratuit Termen de livrare: 5 zile. Beneficiar: Centrul de Cooperari Internationale, Diana Cosma. Responsabil achizitie: Simona Muntean.
- Număr anunț
- DA25295865
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30236111-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 296,64 RON
- Valoare atribuită
- 296,64 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.