Atribuită Cumpărare directă

Aparat de etichetat P-Touch E550WSP

Număr anunț
DA25295433
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01434 (CUI 4270783)
Furnizor / câștigător
ELECTRICTELECOM DISTRIBUTION SRL (CUI 31232396)
Cod CPV
30170000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
819,87 RON
Valoare atribuită
819,87 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

819,87 RON

din 819,87 RON estimat