Atribuită
Cumpărare directă
All-in-One ASUS Vivo AiO V222UAK-BA097D, 21.5 FHD (1920X1080), non-Glare (mat), non-Touch, Intel Core i3-8130U (4M Cache, up to 3.4 GHz), video integrat Intel UHD Graphics 620, RAM 8GB DDR4 2133MHz (2x4GB), fara optiune de upgrade, SSD 256B 2'5 + slot M.2, NO-ODD, LAN 10/100/1000Mbps, WLAN 802.11ac (2x2) (GigaBit WiFi), Bluetooth 4.1, Camera 1.0M 720p, Stereo Speakers, SonicMaster,Built-in Microphone; Porturi: Laterale: 1x Microphone and Headphone Combo Jack / 1x USB 2.0, Spate: 1x HDMI in / 1x HDMI out / 1x LAN / 1x Kensington lock / 4x USB 3.1 Gen 1; Zen Plastic Golden Wired Keyboard and Mouse USB, Adaptor 65W, Certificari: BSMI/ CB/ CE/ FCC/ UL/ CCC/ Energy Star/ EPEAT /CECP; Culoare black; Greutate 4.8 Kg, Dimensiuni: 489x387x48~164mm (WxHxD), Endless OS
- Număr anunț
- DA25330792
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02543 Iasi (CUI 24944464)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.665 RON
- Valoare atribuită
- 14.665 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.