Atribuită
Cumpărare directă
1) Autoritatea Contractanta: pj 2) Tip asigurare: Asigurare de accidente a persoanelor aflate in autovehicule. 3) Date despre asigurare: Acoperiri: Deces, Invaliditate permanenta, deteriorare bagaje Autovehiculul pentru care valideaza asigurarea: Microbuz Volkswagen LT46, 17 locuri 4) Prima de asigurare: 261.38 lei 5) Perioada de valabilitate: 12 luni, 08.04.2020 – 07.04.2021 6) Modalitate de plata: integral, plata cu OP
- Număr anunț
- DA25311665
- Autoritate contractantă
- LICEUL ORTODOX STEINHARDT SM (CUI 17344130)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66512100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 261,38 RON
- Valoare atribuită
- 261,38 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.