Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE CONSUMABILE CONTINE -adaptor retea gigabit ue-300-2 buc cu 55.00/toner brother universal 100 gr -5 buc cu 20/cartus hp ce505x-2 buc cu 75.00/toner canon ax-5 buc cu 20/toner canon ax-1 buc cu 20/cartus brother tn 1000-3 buc cu 42.00/cartus hp laser 283a -3 buc cu 42.00/toner canon ax-20 buc cu 20/toner brather universal-20 buc cu 20.00/cartus lexmark b222-3buc cu 303/calendar -2 buc cu 9.00/cartus lexmark b222h-1 buc cu 303.08/cartus broither tn 1000-4 buc cu 42.00
- Număr anunț
- DA25305861
- Autoritate contractantă
- COMUNA VIILE SATU MARE (CUI 3896640)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER SRL (CUI 7559248)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.917,08 RON
- Valoare atribuită
- 2.917,08 RON
- Data publicării
- 17.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.