Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta solicita achizitionarea urmatoarelor produse ulei amestec 1l - 10buc, ulei stihl forest plus 3l -4buc, palpator -1buc, disc circular placat vidia-1buc, lant pm 3/8" 40cm -5buc (conform descriere produse)

Număr anunț
DA25338861
Autoritate contractantă
COMUNA ŞOTÂNGA (CUI 4344570)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI 13629275)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
813,44 RON
Valoare atribuită
813,44 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

813,44 RON

din 813,44 RON estimat