Atribuită
Cumpărare directă
VERIFICAT REPARAT INCARCAT CONSTA IN: -VERIFICARE ISCIR A RECIPIENTULUI/BUTELII -VERIFICARE SI INLOCUIRE A( PULBERI ABC, AZOT,CO2,GARNITURI VOPSIT,ETICHETAT) -VERIFICARE CAP STINGATOR(VALVA),MANOMETRU,FURTUN SI S AU VERIFICAT URMATOARELE STINGATOARE: STINGATOR TIP P6 =20BUC X 25LEI=500LEI STINGATOR TIP P50=3BUC X 100LEI=300LEI STINGATOR TIP P3 = 17BUC X 15LEI=255LEI STINGATOR TIP SM 6 =17BUC X 25LEI=425LEI STINGATOR TIP G2 =20BUC X 25LEI=500LE, referat nr. 799/17.02.2020
- Număr anunț
- DA25310497
- Autoritate contractantă
- Autoritatea pentru Administrarea Sistemului National Antigrindina si de Crestere a precipitatiilor (CUI 34138203)
- Furnizor / câștigător
- JIENEL SRL (CUI 22672800)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.980 RON
- Valoare atribuită
- 1.980 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.