Atribuită
Cumpărare directă
Pipe Guedel marimi 000, 00, 0, 1,2,3,4,5,6- 9000 BUC MARIMEA 3 CULOARE GALBENA -90MM, 400 BUC NR.2 CULOARE VERDE-80 MM, 400 BUC NR. 4 CULOARE ROSU 100MM, 200BUC CULOARE ALB NR.1 -70MM Teste glicemie pentru glucometru ACCU-CHECK Active / Bandelete + 25 ace gratis - achizitia tine loc de comanda
- Număr anunț
- DA25307079
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI 9434372)
- Cod CPV
- 33157000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.000 RON
- Valoare atribuită
- 26.000 RON
- Data publicării
- 17.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.