Atribuită Cumpărare directă

sistem de supraveghere upgrade 2020 upb g60

Număr anunț
DA25309094
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
CONSULT GRUP CONFAUR SRL (CUI 16558233)
Cod CPV
31625300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.970 RON
Valoare atribuită
3.970 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.970 RON

din 3.970 RON estimat