Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta avand ca obiect implementarea regulamentului UE 2016/679 privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu character personal si privind libera circulatie a acestor date. Constand in: - servicii de auditare(raport de auditare + training) si de intocmire a regulamentului de ordine interna privind conformarea la cerintele regulamentului general de protectie a datelor cu caracter personal - servicii de DPO (ofiter protectie date) prin desemnarea unei persoane specializate responsabila cu protectia datelor(DPO) la nivelul autoritatii contractante

Număr anunț
DA25296226
Autoritate contractantă
COMPANIA DE INVESTITII SI DEZVOLTARE SECTOR 1 S.A (CUI 40311936)
Furnizor / câștigător
DAP TEAM & PARTNERS S.R.L. (CUI 41946961)
Cod CPV
79417000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat