Atribuită Cumpărare directă

Sa bransare DN 200 electrofuziune =1 buc , robinet trecere 3/4 =1 buc.,mufa EF 25 =1 buc Racord Pe 25x3/4 FE=1 buc ,Teava PE 25 =10m Teava PVC x 2mDN125 = 5 buc Apometru dn 25-1buc

Număr anunț
DA25294883
Autoritate contractantă
COMUNA CHIOJDU (CUI 2813247)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
522,25 RON
Valoare atribuită
522,25 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

522,25 RON

din 522,25 RON estimat