Atribuită
Cumpărare directă
Descriere: PRODUS IN GERMANIA HARPON MAMAR Repozitionabil, sistem de ac tip Q, tip carlig pentru reperajul preoperator, ecoghidat Canula din otel de calitate superioara, marcata din cm in cm, Superecovizibila si CT Harponul de localizare din titan cu varf carlig , varf Q, -fixare ferma, antimigrare in toate tipurile de tumora Ambalat individual.
- Număr anunț
- DA25321400
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
- Cod CPV
- 33141323-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.550 RON
- Valoare atribuită
- 2.550 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.