Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA Masca de protectie tip N95/FFP2, cu filtru, fara valva Produsele sunt in tranzit, livrare dupa data de 5 aprilie 2020 Masti cu eficiență ridicată la dimensiunea particulelor de 0,3 microni (N95 / FFP2 sau mai bine) pot filtra particulele până la dimensiunea coronavirusului (care este în jur de 0,1 microni). Mastile cu valva este posibil sa nu fie optime în conditiile în care doriți să opriți purtătorul de a răspândi infecția. Dacă purtătorul este bolnav, valva va însemna că răsuflarea / tusea / strănutul își vor face drum prin mască și în aer, fără filtrare. Acest lucru se datorează deschiderii ventilului la expirare

Număr anunț
DA25330632
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat