Atribuită Cumpărare directă

LED TV HORIZON 43HL9730U, 43" E-LED, 4K UHD (2160p) Ultra Narrow Design (6.5mm), CME 800Hz, DVB-S2/T2/C, HDR Dolby Vision, HDR 10, Bluetooth, 1xLAN (RJ45), WiFi Built-In, Wireless Display, DLNA 1.5

Număr anunț
DA25304231
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
Furnizor / câștigător
ACEZ NET SRL (CUI 29251205)
Cod CPV
32323100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat