Atribuită
Cumpărare directă
Registru Sterilizare 1buc.x31lei, Reg. condica 5bucx23lei, Fisa cond auto 250bucx 0,25lei, Reg. Stupefiante 10bucx29lei, Reg. Protoc. Operat. 10bucx 29lei, Form. Consimt. 1000x 0,25lei, Chest. evaluare Spital 600x0,25lei, Anunt pacienti-Declar. 1000x0,18lei, Chitante 104x12lei, Fisa consult med. Adulti 500x03lei, Fisa prescr. terap. 2000x0,25lei, Lista ziln. Alim. 1000x0,18lei, Fisa de apreci. 500x0,18lei, Bilet Trimit. 6000x0,07lei, Adev. Med. 800x0,07lei, Recete simple 6000x0,07lei, Chestionar eval. Angajati 310x0,35lei, Fisa individ. evaluare 150x0,25lei, Buletin Radiologic 2000x0,1lei.
- Număr anunț
- DA25310175
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Targu Secuiesc (CUI 4404524)
- Furnizor / câștigător
- H-PRINT SRL (CUI 5097142)
- Cod CPV
- 22000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.778,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.778,50 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.