Atribuită Cumpărare directă

Servicii de Diriginte de santier pentru lucrarea ,, Amenajare parcare pentru Scoala Polovragi si drum acces, infiintare spatii publice de recreere, teren sport in comuna Polovragi, judetul Gorj ,,

Număr anunț
DA25298364
Autoritate contractantă
COMUNA POLOVRAGI (CONSILIUL LOCAL POLOVRAGI GORJ) (CUI 4718977)
Furnizor / câștigător
CHESNOIU GHEORGHE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 36443440)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat