Atribuită Cumpărare directă

Aceasta achizitie reprezinta o comanda ferma si s-a initiat in baza Ref I - 5338/09.03.20 - BO V. - Ginecologie

Număr anunț
DA25332070
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
TOTALMED SRL (CUI 24577279)
Cod CPV
34911100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
675 RON
Valoare atribuită
675 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

675 RON

din 675 RON estimat