Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTĂ CONSUMABILE IT PASTĂ TERMOCONDUCTOARE 3 BUC. PRODUSELE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE DIN PREZENTA ACHIZIŢIE , SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN ADRESA NOASTRĂ CU NR.2563213 DIN 20.03.2020, DOCUMENTUL ANEXAT:CARACTERISTICI TEHNICE ANEXA NR.1 LA NR.2560515 DIN 18.03.2020 PRECUM ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ CU NR. FN TRANSMISĂ ÎN DATA DE 20.03.2020 ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2563214 DIN 20.03.2020. PRODUSELE,VOR ASIGURA APROVIZIONAREA CU NECESARUL DE CONSUMABILE IT PENTRU BUNA DESFĂȘURARE A ACTIVITĂȚILOR SPECIFICE UNITĂȚII.
- Număr anunț
- DA25340106
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- CEMAR INVESTMENT SRL (CUI 24698386)
- Cod CPV
- 30230000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25,35 RON
- Valoare atribuită
- 25,35 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.