Atribuită
Cumpărare directă
ACID ACETILSALICILIC 500MG X 20TBL ZENTIVA (ACIDUM ACETYLSALICYLICUM) 30 2 ADRENALINA 1MG/ML SOL INJ 1ML X 10FI TERAPIA (EPINEPHRINUM) 30 3 ALGIFEN SOL.INJ. 5ML X 5FI (COMBINATII) 100 4 ALGOCALMIN 1G/2ML 5FI X 2ML (METAMIZOLUM NATRICUM) 200 5 CAPTOPRIL 25MG X 30TBL LABORMED (CAPTOPRILUM) 20 6 CAPTOPRIL 50MG X 30CP LABORMED (CAPTOPRILUM) 30 7 CLORHIDRAT DE DOPAMINA 5MG/ML 5FI X 10ML ZENTIVA (DOPAMINUM) 10 8 DEXAMETAZONA ROMPHARM 4MG/ML SOL INJ 10FI X 2ML (DEXAMETHASONUM) 20 9 DIAZEPAM DESITIN SOL.RECT. 10MG/2.5ML X 5TUBURI (DIAZEPAMUM) 15 10 DIAZEPAM DESITIN SOL.RECT. 5MG/2.5ML X 5TUBURI ( DIAZEPAMUM) 15 11 ENAP INJ 1.25MG/ML 1ML X 5FI (ENALAPRILUM) 10 12 FUROSEMID 20MG/2ML X 5FI ZENTIVA (FUROSEMIDUM) 100 13 GLUCONAT DE CALCIU 10% 5FI X 10ML (CALCII GLUCONAS) 20 14 GLUCOZA ZENTIVA 3300MG/10ML X 5FI (GLUCOSUM) 70 15 HIDROCORTIZON HF 100MG X 1FL PULB + 1FL SOLV 50 16 MABRON 100MG 2ML X 5FI (TRAMADOLUM) 20 17 MIOFILIN INJ 24MG/ML 5FI X 10ML (AMINOPHYLLINUM) 30 18 NITROMINT 0.4MG/DOZA SPRAY SUBLINGUAL X 10G (NITROGLYCERINUM) 10 19 NO-SPA INJ 40MG/2ML X 25FI (DROTAVERINUM) 30 20 OXIMED SPRAY CUT. X 59.5G 20 21 PARACETAMOL 500MG X 20CP ZENTIVA (PARACETAMOLUM) 30 22 PARACETAMOL COPII 250MG X 6SUP ANTIBIOTICE (PARACETAMOLUM) 20 23 PARACETAMOL KABI 10MG/ML SOL PERF 10FL X 100ML (PARACETAMOLUM) 5 24 PARACETAMOL SUGARI 125MG X 6SUP ANTIBIOTICE (PARACETAMOLUM) 20 25 SULFAT DE ATROPINA 1MG/ML SOL.INJ. 1ML X 5FI TAKEDA (ATROPINUM) 50 26 VENTOLIN CFC FREE 100MCG/DOZA X 200DOZE INHALER (SALBU
- Număr anunț
- DA25316262
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA CARAS-SEVERIN (CUI 5584121)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI 335278)
- Cod CPV
- 33600000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.788,70 RON
- Valoare atribuită
- 7.788,70 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.