Atribuită Cumpărare directă

Serviciile de arhitectura de interior constau in propuneri 3d, consultanta si planuri pentru birouri (propuneri materiale finisaje, propuneri corpuri iluminat, propuneri mobilier, planuri electrice, schite mobilier, accesorii)

Număr anunț
DA25337245
Autoritate contractantă
VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
Furnizor / câștigător
23 DESIGN STUDIO S.R.L. (CUI 17871149)
Cod CPV
79932000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.000 RON
Valoare atribuită
13.000 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
22.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.000 RON

din 13.000 RON estimat