Atribuită Cumpărare directă

MATERIAL LEMNOS CHERESTEA-PACHET 9700 RON+TVA

Număr anunț
DA25343154
Autoritate contractantă
Comuna Vladimirescu (CUI 3519615)
Furnizor / câștigător
NIC & IOAN SRL (CUI 18277625)
Cod CPV
03419100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.700 RON
Valoare atribuită
9.700 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.700 RON

din 9.700 RON estimat