Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA Hartie fotosensibila Sony UPP 84 HG Calitate glossy - superioara Format - rola Dimensiuni - 84mmx12,5m Se foloseste pentru imprimantele din seria Sony UP-D 711 Produsul prezinta declaratie de Conformitate (CE) in concordanta cu Directiva 93/42/CEE hartie termosensibila cu cariotaj pentru cardiotocograf Philips HP 1911 - format: top - dimensiuni: 151mm X 100mm X 150 Coli - hartie termosensibila de densitate superioara - Producator:Italia Produsele ofertate prezinta Certificate care atesta calitatea, conformitatea(Marca CE, Certificat ISO, Certificat TUV) Hartie fotosensibila tip K65/UPP 110HD pentru videoprinter alb/negru Format: rola; Dimensiuni: 110mm(latime)x 20m(lungime) Hartie - compatibila Hartie de calitate superioara de densitate inalta Produsul prezinta Certificat de Conformitate, marca CE si Aviz Ministerul Sanatatii
- Număr anunț
- DA25320334
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
- Cod CPV
- 22993200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.349,60 RON
- Valoare atribuită
- 4.349,60 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.