Atribuită Cumpărare directă

Masina de debavurat automata cu o freza si schimbare rapida a frezelor ORBIT-III: • Utilizata pentru curățarea colțurilor sudate și a suprafețelor sudate din profile de plastic. • Mișcarea hidropneumatică • Returul automat la punctul de pornire al procesului • Sistem de centrare care permite ramelor să se potrivească corect pe un suport de 45 ° • Prindere pneumatica • Sistem de schimbare pneumatic al frezelor • Control digital

Număr anunț
DA25314232
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
BASSMENT EVENTS SRL (CUI 31062321)
Cod CPV
42642500-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.300 RON
Valoare atribuită
20.300 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.300 RON

din 20.300 RON estimat