Atribuită Cumpărare directă

Furnizare si montaj gazon sintetic multifunctional. Gazonul sintetic multifuncțional premium, cu fir de 20mm înălțime, este propice sporturilor precum handbal, baschet, tenis, volei, fotbal și altele. Densitatea gazonului ajută la buna desfășurare a jocului, iar flexibilitatea împiedică accidentările jucătorilor. Avantaje cheie: Este moale, flexibil la contactul jucătorilor cu solul; Este extrem de durabil în timp, Se folosi in orice conditii meteo; Costurile de întreținere sunt minime. Gazonul poate fi marcat cu linii de culoare albă sau galbenă, iar infill-ul, necesar desfășurării propice a activității, se va face cu nisip cuarţos uscat(10-15 kg/mp). În prețul gazonului multisport sunt incluse transportul, marcajul, montajul precum si materialele. Dotari: 2 stâlpi multifuncționali, pentru tenis și volei (mobili) 2 coșuri baschet Două porţi de minifotbal zincate 3x2m

Număr anunț
DA25326335
Autoritate contractantă
COMUNA GRADINILE (CUI 16556488)
Furnizor / câștigător
ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
Cod CPV
39293400-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87.960 RON
Valoare atribuită
87.960 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

87.960 RON

din 87.960 RON estimat